Beşiktaşlı Ricardo Quaresma'dan Galatasaray ve Fenerbahçe sorusuna olay cevap!

SÜPER LİG  /  TRANSFER HABERLERİ  /  15 gün önce  /  18
Beşiktaşlı Ricardo Quaresma'dan Galatasaray ve Fenerbahçe sorusuna olay cevap!

Beşiktaş'taki geleceği büyük merak konusu olan Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de Gençlik ve Spor Bakanı Azad Rahimov ile yaptığı görüşme sonrası kameraların karşısına geçti. Q7, basın mensuplarının Galatasaray veya Fenerbahçe'ye gidip gitmeyeceğine ilişkin bir soruya çok konuşulacak bir yanıt verdi.

Yaz transfer döneminde Beşiktaş'tan ayrılıp ayrılmayacağı büyük merak konusu olan Portekizli futbolcu Ricardo QuaresmaAzerbaycan Gençlik ve Spor Bakanı Azad Rahimov ile Bakü'de bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından kameraların karşısına geçen yıldız isim, geleceğiyle ilgili olarak "Beşiktaş'la olan mukavelem devam ediyor. Kariyerimi burada bitirmek istiyorum." ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlılar'daki kontratı 2020 yazında sona erecek olan 36 yaşındaki Q7, futbolda her şeyin mümkün olduğunu ve bir gün Azerbaycan'a transfer olabileceğini söylerken Fenerbahçe ve Galatasaray'dan teklif alıp almadığına ilişkin bir soruya ise "Ben satılık insan değilim. Türkiye'de ancak Beşiktaş'ta oynarım." şeklinde yanıt verdi.

Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler