Menü

Acun Ilıcalı'nın Takım Aldığı İddia Edildi!

Son günlerde Acun Ilıcalı hakkında çıkan takım alma haberlerinin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı mera kediliyor.

Acun Ilıcalı'nın Takım Aldığı İddia Edildi!

Acun Ilıcalı'nın Avrupa'dan bir takım satın alabilirim açıklamasından sonra vatandaşlar Ilıcalı'nın hangi takımı satın aldığını araştırmaya başladı. Sosyal medyada çıkan haberlere göre Acun Ilıcalı, Türk iş adamı Işıtan Gün'ün sahibi olduğu Fortuna Sittard'ı satın aldı. Bu bilgi şimdilik Acun Ilıcalı tarafından doğrulanmasa da önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.


Akşam Söyledi Ertesi Gün Aldı!

Acun Ilıcalı'nın Fortuna Sittard'ın 3-4 milyon dolar borcunu karşıladığını aldığı iddia ediliyor. Bir gün öncesinde Türkiye'de bir kulüp almayı düşünmediğini fakat Avrupa'da bir takım alabileceğini söylemişti. Ertesi gün bu söylemini uygulaması sosyal medyada da yankı uyandırdı. Acun Ilıcalı'nın açıklamaları şu şekildeydi.

Spor kanalı açmayı düşünmüyorum. Türkiye'de futbol üzerine negatif enerji azalırsa düşünebilirim. Survivor'da bile enerji var ve bunların fanları oluştu. Şimdi ortada ciddi bir gerginlik var. Bunu kaldırırım ama futbolda 10 katı olacak. Şu an Fenerbahçe, Erzurumspor ne isterse yaparım. Şöyle bir planım var ama Avrupa'da bir kulüp satın alabilirim. Güzel bir yerden güzel bir kulüp olabilir.