Menü

Barcelona'nın Yeni Hedefi Çağlar Söyüncü!

A Milli takımda olağanüstü başarı elde eden Çağlar Söyüncü, Premier ligde bu sezon dikkatleri çeken oyunculardan biri olmayı başardı.

Barcelona'nın Yeni Hedefi Çağlar Söyüncü!

87 milyon euroluk rekor bedelle Manchester United'a giden Harry Maguire'ın yerini "tereddütsüz" doldurdu. Pique, Lenglet ve Umtiti rotasyonunda beklediği verimi alamayan ve stoper bölgesine kesinlikle takviye yapacak olan Barcelona, bu bölge için milli oyuncumuzu transfer etmek istiyor.


Leicester ile Masaya Oturuldu!

Edinilen bilgilere göre Çağlar Söyüncü'nün transferi için Barcelona menajerleri Leicester City ile masaya oturdu. Leicester'ın 55 milyon euroluk bonservis bedeli talep etmesi Barcelona açısından şu anda en önemli sorun ancak kulüpler arasında görüşmeler devam ediyor. Koronavirüs sebebiyle liglerin tatil durumda olması, her iki kulübün de transferde acele etmemesine sebep oluyor.


Barcelona'nın transfer çalışmasında Çağlar Söyüncü'nün mutlaka alınması yönetime rapor edilirken, en büyük prüz, yüksek maliyeti olarak öne çıkıyor. Fakat oyuncunun genç olması ve potansiyelinin arttırılabilir olması, Barcelona'yı transferde atak davranmaya itecek.