Menü

Diagne şaşırdı! Galatasarayla ilgili söylediğiyle yine gündem oldu!

Sezonun neredeyse tamamını kadro dışı olarak geçiren Diagne, ilginç bir açıklama yaptı. Senegalli forvet, "Türkiye’ye şampiyonlukla dönüyorum" dedi.

Diagne şaşırdı! Galatasarayla ilgili söylediğiyle yine gündem oldu!

Club Brugge’de kiralık geçirdiği sezonun ardından Galatasaray’daki geleceği merak konusu olan Mbaye Diagne, İtalyan basınına açıklamalarda bulundu.

Tuttomercato’ya konuşan Senegalli futbolcu, “Brugge’de işler iyi gitmedi ama Türkiye’ye şampiyonlukla dönüyorum.” dedi.

Bilindiği gibi, Belçika'da koronavirüs salgını nedeniyle ligler tescil edilmiş ve lider durumda bulunan Club Brugge şampiyon ilan edilmişti.

''ŞİMDİ GALATASARAY'A DÖNÜYORUM''

Geleceğiyle ilgili de konuşan Diagne, “Gelişmeler istediğim şekilde olmadı ama futbol böyledir, her zaman istediğin gibi gitmez. Artık bundan sonra önüme bakacağım. Geçen sezona dair en azından Şampiyonlar Ligi’nde oynadım ve bu benim hayalimdi. Bu yüzden mutlu olduğumu söyleyebilirim. Şimdi Galatasaray’a dönüyorum. 2023’e kadar sözleşmem var. Türkiye’de lig yeniden başlayacak ve Galatasaray’ın sezonu bitirmesini beklemem gerekiyor. Sonra ne yapabiliriz, bakacağız.” dedi.

6 MAÇTA 4 GOL

Bu sezon Club Brugge formasıyla Belçika Ligi'nde 6 karşılaşmada görev alabilen Mbaye Diagne, 4 kez fileleri havalandırmıştı.