Menü

Galatasaray'da Hasan Şaş İstifa Etti!

Futbola verilen ara sonrası yaşanan değişikliklere bir yenisi daha eklendi. Galatasaray'da uzun yıllar futbol oynadıktan sonra Fatih Terim'in yardımcılığını yapmaya başlayan Hasan Şaş, istifa dilekçesini yönetime iletti.

Galatasaray'da Hasan Şaş İstifa Etti!

İstifası kabul edilen Hasan Şaş, istifasını sosyal medya hesabı üzerinden de açıkladı. Tecrübeli teknik adamın ayrılmasındaki neden ise merak edilmeye başlanmıştı.

Galatasaray'dan Teşekkür!


Sarı kırmızılı yönetim, Hasan Şaş için bir paylaşımda bulundu. "Kulübümüzde, Futbol A Takım Yardımcı Antrenörlüğü görevini yürüten Sayın Hasan Şaş görevinden ayrılmıştır. Kendisine bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz." denildi.

Hasan Şaş'ın ardından Ümit Davala hakkında da dedikodular çıkmaya başladı. Teknik direktör Fatih Terim ile yaklaşık 25 yıldır baba-oğul ilişkisi bulunan isimler kariyerlerine farklı bir noktada devam edecekler. Davala'nın da kısa süre içerisinde ayrılığını açıklaması bekleniyor.

Her iki yardımcı antrenörün de artık kendileri tek başına ayrı takım çalıştırmak isteyebilecekleri düşüncesi hakim. Hasan Şaş'ın ayrılığını ardında ise ikinci lig takımlarından teklif geldiği yönünde söylentiler ortaya çıkmış durumda.