Menü

Künye

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

İlker Ezibay
E-posta: ilker@futbolvakti.com

Haber Editörleri / News Editors

Eylem Duran
E-posta: eylem@futbolvakti.com

Onur Başaran
E-posta: onur@futbolvakti.com

Kaan Ayhan
E-posta: kaan@futbolvakti.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Kerim Susar
E-posta: kerim@futbolvakti.com

Mali Müşavir / Financial Advisor

Naime Durulu
E-posta: naime@futbolvakti.com

Reklam / Advertise

reklam@futbolvakti.com

Barındırma / Hosting

Güzel Hosting İnternet Hizmetleri

Yazılım / Software

Özel Yazılım

İletişim/Contact

Adres: Küçükbakkalköy Mah. No: 12 Ataşehir – İstanbul
Telefon: +90 216 388 33 2X
E-posta: info@futbolvakti.com