Menü

(ÖZEL HABER) Feghouli Galatasaray'dan gidecek mi? Flaş gelişme!

Galatasaray'da son iki sezonda kazanılan şampiyonluklarda büyük pay sahibi olan ve attığı kritik gollerle taraftarın sevgilisi haline gelen Sofiane Feghouli'nin geleceği konusunda büyük bir gelişme yaşandı.

(ÖZEL HABER) Feghouli Galatasaray'dan gidecek mi? Flaş gelişme!

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını futbol dünyasını da vurmuş, tüm ligler durdurulmuştu. Bu dönemde gelir kaybına uğrayan kulüpler ise futbolcularından indirim talep etmişti.

Ülkemizde de etkisini her alanda hissettiren koronavirüs, futbol takımlarımızı da zor duruma düşürdü.

Gelir kaybı yaşayan takımlarımız, kadrolarındaki yıldız futbolculardan maaş indirimi istemişti.

Feghouli Galatasaray'dan gidecek mi?

Galatasaray kadrosuna Dursun Özbek'in başkanlık yaptığı dönemde katılan Sofiane Feghouli'nin sarı-kırmızılılara maliyeti yıllık 5 milyon Euro'yu geçiyor.

Yıldız oyuncudan indirim isteyen Galatasaray ilk etapta oyuncu ile anlaşamamış ve Sofiane Feghouli'nin takımdan ayrılması gündeme gelmişti.

Feghouli transferinde flaş gelişme!

Ancak gelen son bilgilere göre Galatasaray'dan aldığı parayı başka bir takımda şu dönemde alamayacağını anlayan Feghouli'nin indirim yapmaya yanaşabileceği öğrenildi.

Yıldız oyuncunun maaşını 2.5 milyon Euro bandına çekmeye hazır olduğu ve önümüzdeki günlerde yönetimle bu konuyu yeniden masaya yatıracağı gelen bilgiler arasında.

Böylece Feghouli transferi konusunda yıldız oyuncunun Galatasaray'da kalma olasılığı da ortaya çıkmış oldu.

HABER: FutbolVakti.com ÖZEL HABER