Menü

(ÖZEL HABER) Uğurcan Çakır Trabzonspor'dan ayrılıyor mu? Açıklama geldi...

Trabzonspor'daki performansı ile dünya devlerinin dikkatini çeken genç kaleci Uğurcan Çakır, bordo-mavililerden ayrılacak mı? Açıklama geldi...

(ÖZEL HABER) Uğurcan Çakır Trabzonspor'dan ayrılıyor mu? Açıklama geldi...

Trabzonspor'un bu sezon sergilediği başarılı performansın en önemli isimlerinden biri olan 24 yaşındaki kaleci Uğurcan Çakır hakkında çıkan transfer haberlerinin ardı arkası kesilmiyor.

Uğurcan Çakır'a Premier Lig'den Tottenham, Manchester City ve Everton talip olurken, Serie A'dan Roma da devreye girmişti.

Uğurcan Çakır Trabzonspor'dan ayrılıyor mu? İşte o açıklama...

Ancak FutbolVakti.com olarak aldığımız bilgilere göre Uğurcan Çakır'ın şu an Trabzonspor'dan ayrılmak gibi bir düşüncesi yok.

Uğurcan Çakır'ın Trabzonspor forması ile şampiyonluk hayali kurduğu ve bordo-mavili forma altında Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edip, değerini daha da katlayarak, kulübüne daha fazla para kazandıracak şekilde Avrupa'ya transfer olmak istediği öğrenildi.

Uğurcan Çakır için hedef 25 milyon Euro

Yıldız kalecinin şu anki piyasa değeri 10 milyon Euro olarak gözükse de, Trabzonspor'un Uğurcan'ı 25 milyon Euro'dan aşağı satmayı düşünmediği de gelen diğer bilgiler arasında.

HABER: FutbolVakti.Com ÖZEL HABER