Menü

Sneijder eski takımına geri dönüyor!

Aktif futbolculuk yaşantısında, dünyanın sayılı yeteneklerinden biri olan, ve ülkemizde Galatasaray formasını da başarıyla taşıyan Wesley Sneijder yeşil sahalara geri dönüyor.

Sneijder eski takımına geri dönüyor!

Galatasaray'da gösterdiği performansla sarı-kırmızılı taraftarların sevgilisi olan Wesley Sneijder, antrenörlüğe hazırlanıyor.

Hollanda basınında çıkan haberlere göre Wesley Sneijder'in yeşil sahalara dönüş hazırlığında olduğu belirtildi. 

PSV'nin başına geçen Marc van Bommel'in teknik ekibine davet ettiği Sneijder'in bu teklifi şimdilik reddetiği ve bir süre dinlenmek istediği öğrenildi.

Sneijder Galatasaray'a geri mi dönüyor?

Ancak iddialara göre Sneijder artık sahalara dönmek için hazır ve daha önce forma giydiği takımlardan birinde antrenörlük yapmaya başlayabilir.

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray'da Hasan Şaş istifa etmiş ve Fatih Terim'in takımda daha önce forma giymiş yabancı oyunculardan kendisine yardımcı seçeceği ileri sürülmüştü.

Hatta Terim'in yardımcılıkları için, Johan Elmander, Albert Riera ve Mario Jardel'in adı geçmiş, taraftarlar arasında bu isimler büyük heyecan yaratmıştı.

Hollanda basınının, Sneijder oynadığı takımlardan birinde antrenörlük yapacak haberleri üzerine, sarı-kırmızılı taraftarlar Sneijder'in Galatasaray'a dönüşünü beklemeye başladılar.

Bakalım Sneijder ile Galatasaray taraftarı yeniden buluşacak mı?

HABER: FutbolVakti.Com Dış Haberler Servisi